לקבלת מאמרים
ישירות אליך
אימייל
שם פרטי
שם משפחה
 

 

משובים מלקוחות

לקוחות יקרים תודות רבות לכם על השקעתכם, אמונכם ותמיכתכם העצומה!
כל זה לא היה אפשרי בלעדיכם, חיבוק גדול.   שני


לשני הורביץ,
סוף הוא תמיד גם התחלה.....לך נתונה התודה על הלמידה, המסירות והסבלנות; על האיכפתיות והעידוד, על המפגשים מלאי צידה לדרך. על האוזן הקשבת והנכונות; וכעת החזון הופך אט למציאות. עזרת לנו להקשיב לעצמנו, הראית לנו שאפשר גם להרפות....תודה על עבודתך שנעשית באהבה, תודה לך על היותך אדם נפלא.  ירון ואורלי מדמון (הורים לארבעה)

שני,
אני מאושר שפגשתי אותך, את מאוד מחזקת אותי ועוזרת לי לבנות מערך חשיבה חדש. את מפילה לי אסימונים בזה אחר זה, את פשוט אדירה. תודה רבה. ס.ה (איש הייטק ואב לשלוש)

שני מורתי היקרה
הפכת מורת דרך רוחנית עבורי. רציתי להודות לך על היותך הווייתך המופלאה כל כך, על העבודה המדהימה ומעוררת ההשראה שאת עושה, ועל אהבתך המדהימה שאינה תלויה בדבר . אני לומדת ממך ודרכך כל כך הרבה, נזכרת במהות האמיתית ומרגישה איך אני חוזרת הביתה , תווווודדדדהההה ע נ ק י ת . אוהבת אותך המון ומאחלת לעצמי ולכולנו להיות אהבה מעתה ועד עולם. מ.ז (מטפלת בתנועה)

שני
תודה לך על מה שנתת לי, על הליווי בתקופה פחות טובה בחיי. מכל פגישה יצאתי מעודדת ובנק' מבט נוספת, להבין שאפשר לראות כל דבר בפן אחר - שמח יותר. קיבלתי חיזוק שנתן לי כח והחזיר לי את החיוך. נתת לי כלים חשובים לחיי, דרכי התמודדות עם קשיים. כל זה תוך ידע מנסיונך האישי והמקצועי יחד עם תמיכה והקשבה.  אני יוצאת שלמה ומודעת לרגשות שלי ומתחילה לחשוף אותם. נהנתי מאוד מהפגישות, התרגילים הוסיפו ובעיקר הורגשה ההשקעה והרצון הגדול שלך לעזור לי.  שני את בן אדם מדהים שעושה עבודת קודש. את מעולה במה שאת עושה ואני מאחלת לך את כל ההצלחה בהמשך. ע.ג (חיילת)

שני יקרה,
נכנסתי לתהליך האימון איתך עם סימני שאלה ומעט חששות אך כיום, זמן קצר בלבד לאחר שהתחלנו, אני כבר יודעת שזהו אחד הדברים הטובים ביותר שקרו בחיי לאחרונה.  המיפגשים שלנו הם שילוב של תמיכה, הכלה והדרכה.  את - עם הרגישות שלך, החוכמה, התובנות והיופי הפנימי מובילה אותי למקומות טובים ומעצימים.
לעיתים אני מרגישה כפי שחש ילד קטן, כשהוא אוחז ביד אימו, המובילה אותו בביטחה (גם כשהדרך עקלקלה) אל צידה השני של המידרכה.  אני יוצאת ממפגשי האימון עם תחושה של נועם, חמימות, קבלה אינסופית וציפייה כנה לפעם הבאה.  אני מרגישה שאנחנו בדרך הנכונה....
מודה לך על הכל. א.ס (יועצת אירגונית ואם לשלושה)


שני,
מערכת האימון שלנו צעירה ובכל זאת, עזרת לי להתחבר לרצונות האמיתיים שלי, לזהות מה הם הצרכים שלי ולפעול למימושם, תוך זיהוי השיקולים אשר אינם רלבנטים עבורי  וניטרולם.  שני עוזרת לי לנקות את התמונה כך שאראה בצלילות  את רצונותי האמיתיים. שני הנה מאמנת יוצאת דופן. התכונות האישיות  שלה הן שהופכות אותה לכזו.  שני היא אדם בעל רגישות גבוהה מאוד לאנשים,  היא חשה את האחר. שני היא בחורה עם שקט נפשי וחיבור פנימי לעצמה,  באופן שמאפשר לה להיות עם המאומן כל כולה.  ניכר על שני שהיא עושה  את עבודת האימון מתוך תחושת שליחות ואמונה אמיתית כי דרך האימון  היא דרכה.  שני היא בחורה אוטנטית ואמיתית והיא מצליחה "לרקוד  עם המאומנים שלה" את ריקוד חייהם בכל ליבה.
ליאת. (יועצת חינוכית ואם לשניים)


שני,
אני מרגישה כי כל מה שאנסה לכתוב לא יתאר, אפילו במעט, את  החוויה במפגשים שלנו. ובכל זאת, אני רוצה להגיד לך שהמפגשים איתך  הם המתנה הגדולה ביותר שהענקתי לעצמי השנה.  השנה החולפת הייתה עבורי שנה של הרבה למידה אישית,  של הורות חדשה והרבה חופש לבחור. כל שיחה איתך הופכת למסע שלם,  וכל פעם מגיעים ליעד אחר.  הדרך איתך הופכת מאוד מרתקת  ויש איזו תחושה בטוחה שאת שם מלוה ותומכת. יש רגעים בחיים  שאתה מרגיש שאתה צריך איזשהו מורה דרך ואני שמחה שבחרתי  באימון כי מצאתי אותך שני. וכמו שאמרתי קודם את פשוט מתנה נפלאה.
ל.ז (מנהלת הדרכה ואם לשלושה)


פגשתי את שני כשהייתי בשלב בחיי בו הרגשתי שאני זקוקה לשינוי  אמיתי בדימוי העצמי שלי ובדימוי הגוף שלי.
שני ידעה לכוון אותי  ברגישות ולעזור לי להתמקד בקשיים, נתנה לי משימות שקידמו אותי וגרמו  לי להבין דברים חדשים על דרך התנהגותי וקבלת ההחלטות שלי.  שני שיקפה לי, תמכה והבינה, ידעה לשים דגש על הנקודות המרכזיות  וגרמה לי להתעסק בעיקר ולא בתפל. שני נעימה מאד, מפרגנת, רגישה  ואוהבת אדם וככזאת בטוחני שרק תצליח בהמשך דרכה כמאמנת. יישר כוח!
מ.א (גננת ואם לשלושה)


שני יקרה,
תודה לך אישה יקרה, על הדרך שעשית איתי.  בכיתי,  צחקתי, כעסתי, התרגשתי - הכל היה שם ואת תמיד מעצימה, תמיד צופה  בגדולתי ותמיד באהבה. קיבלתי ממך השראה אותה אני לוקחת אלי  ואיתי כמאמנת מתחילה. האהבה מרפאה, האהבה עושה ניסים ויש לך  את זה. זה נשמע בקולך, את אוהבת אדם!
בחיבוק ובאהבה ל.ש (מאמנת אישית ואם למתבגר)

סדנאות הורים

"נהנתי מהסדנה, היה פורה, מהנה וממקד, הנחת בצורה נהדרת – זכיתי. המקום, האוירה - היה מקסים! מושלם" (מ.א.)

"הסמינר האיר את תשומת ליבי לדברים שאני רוצה לשנות בדרך שלי עם ילדי. התרגילים היו מעולים. אהבתי מאוד את האותנטיות שלך, הרגישות שלך ואיך שהבאת את עצמך. היית מאוד ברורה, הסברת את עצמך היטב ואהבתי את הדרך שבחרת להעביר כל אחד מהעקרונות. היתה אוירה נהדרת במקום" (ב.ו.)

"אהבתי את היכולת שלך להתחבר לאחר, להבין, לא לשפוט, ללמד את האחר מתוך שיתוף בחוויות אישיות. זה מראה את הרצון האמיתי שלך להראות לנו דברים חדשים, שונים וטובים שיועילו בחיינו. המקום מומלץ מאוד האוירה היתה נעימה, רגועה ושלווה" (ו.ס)

"נהנתי מאוד, את מרגשת כמו תמיד, הסמינר יכול לתרום רבות לכל ההורים שאני מכירה" (ס.ש)

"הנאה צרופה ולמידה, העמקת הדיאלוג וחידוד המושגים. במפגש היו אותנטיות, אומץ ולמידה משמעותיים. נהנתי מהמשחקים. תודה גדולה, אהבה והערכה על האור שאת שופכת בהורות שלי" (מ.א)

"סמינר חשוב לכל הורה!" אני יוצאת בהרגשה טובה ותזכורת לדברים החשובים בחיי" הילה. ג

"הסמינר היה נעים, התחושה נוחה, שיתופית, נהנתי מהאווירה. ההנחיה היתה טובה, נעימה ואמפטית. אשמח לפרסם הלאה." (ר.ק)

"הסמינר היה מאוד מעניין. זה עזר לי לסמוך יותר על האינטואיציה שלי. אהבתי את ההקשבה הטוטאלית, שאף דובר לא נקטע והיה מקום לכולם. אשמח לעניין הורים נוספים." (ס.פ)

"אני חושבת שאת בן אדם מדהים עם המון שקט פנימי, המון שלווה, המון הקשבה והמון נתינה אני ממליצה בחום לאנשים הקרובים והיקרים לי!" (א.ט)

"עצם העיסוק בתכנים והצפתם תרמה אצלי לחשיפת פן נוסף והעלאת המודעות. מנחה נפלאה, מרגשת, נעימה,מביאה את כל כולה לתוך הסמינר. אשמח להמליץ." (א.בח.)

"נעים לחדד ולהיזכר ביכולותיי כהורה. האמונה שלך, שני שההורות נמצאת בתוכנו מחזקת. אהבתי את האוירה שיצרת, את דרכך הנעימה והלא שיפוטית, בהנחייתך הדגמת לנו כיצד לנהוג עם ילדנו." (ל.כ)

"הסמינר ממוקד, תכליתי, מעשיר הן ברמה הקוגניטיבית והן ברמה החוויתית. אהבתי את הנינוחות, הידע, ההבאה של עצמך בהנחיה. המקום וארגון היום היו מעולים" (ס.א)

"אנא העבירי פרטים אשמח להמליץ!" (י.א)

"אלו עקרונות אוניברסלים שיעזרו לא רק ביחסי הורים-ילדים." (א.ק)

"ההנחייה היתה מקצועית, מעשירה והועברה באופן שמסקרן להעמיק את התובנות שהועלו." סיגל. ש

"היה מאוד מהנה, זורם, מחדד וקולע" מירי. א.

" הרעיון וחווית הערב מדהימים!... כל הכבוד וישר כח" טלי. ג

"קיבלתי סקרנות לגלות עוד וזה אומר כבר את הכל"
 
"חוויה חיובית ונעימה המשאירה טעם לעוד"

"אהבתי את ההנחיה היה בה חום, אנושיות ואותנטיות"

"מקסים ומעורר מחשבה" ענבל כ.ט.

"תחושת סקרנות ורצון לשמוע עוד, הרגשה שהסמינר יתן לי הרבה" סיגל פ.

"הנחיה מהלב כשמדברים מהלב-נכנס אל הלב...." דורית ש.

"הדמיון המודרך היה נהדר, הספקתי לבכות בדקות האלה" י.ח

"חוויה נעימה ומפרה, לוקחת עימי את העקרונות והתובנות ליישום" שרון ק.

"שני, את מקסימה, הנחת בצורה מקצועית וממקום אישי ומזדהה..." מירב נ.

"הדוגמאות האישיות שנתת נותנות תחושה מאוד טובה, של דיבור בגובה עיניים ורצון למשתתפים לשתף גם בתחושותיהם" אורן ה.

"התרגילים מעוררים וגורמים לשיתוף ושחרור דינמיקה בקבוצה" מיטל ע.

"את נוגעת ללב, יש לך מתנה גדולה להביא לעולם" עופרה ח.

"אהבתי את הרגישות, הנחיה ממקום איכפתי ורצון לעזור" ורד ס.

"הנק' בהן בחרת לשתף גרמו לי לפתיחות וחיבור ברמה האישית ביותר" מ. ע

"הסדנה מקסימה והמבנה מצויין" מעיין ב.

משובים מגננות
"מאוד נהנתי מהחוויה הכללית של הסדנה, ההפריה הקבוצתית, הדינמיקה, מהדרך שבה ידעת לנווט את הדיון ולהכניס בו את העקרונות. התרגילים החוויתיים היו חזקים ומעצימים, ההנחיה טובה מאוד, מעשירה, מגוונת עם קורטוב של הומור" (קרן ב. "גן בקטן")

"דעתי האישית והמקצועית על הערב הזה שהוא מהנה, חווייתי, מעשיר, מחדד דברים ומעלה סימני שאלה ובעיקר משאיר טעם של עוד, ממליצה להתנסות" (אורלי מ. "גן ורדים")

סדנת העוצמה שבי לנערים
הנחיה ע"י שני הורביץ וליאור קינברג מאת היועצת החינוכית:  "הסדנאות היו מאד משמעותיות ויצרו חיבור נכון ורלוונטי לנושא בו עסקנו בתקופה זו. שמתם למטרה נכונה למקד את התלמידים באופן ההתבוננות הבוגרת שלהם על עצמם, איתור מקורות הכח שלהם ועוד תכנים והקשרים הרלוונטיים לזהות המתבגר/ת. אופן העברת הסדנא, הצגת עצמכם וההנחייה המשותפת יצרו אמןן וקרבו את התלמידים להשתתף ולהגיב. הייתה אינטראקציה טובה , התלמידים חוו חוויה מעצימה והפיקו למידה. תודה רבה מאד, נורית."  לתלמידי בי"ס תיכון

סדנת מנהיגות והובלת פרוייקטים
הנחיה ע"י שני הורביץ וליאור קינברג
מאת מנהלת מרכז טיפול למתבגרים והורים
על האימון הקבוצתי: הקורס היה ממריץ, מלמד, פראקטי ומעמיק. האווירה בקבוצה הייתה מצוינת: היה שיתוף פעולה של החברים,התגייסות לעבודה ואנרגטיות. כמובילת הקבוצה ראיתי כיצד המשתתפים לומדים דברים משמעותיים על עצמם ומיישמים זאת, ראיתי כיצד משתתפים שהיו לא מעורבים הופכים פתאום מעורבים ותורמים, ראיתי כיצד הקבוצה החלה לממש את הפוטנציאל שלה כקבוצת משימה, והופכת להיות עוצמתית, ממוקדת מטרה ואפקטיבית יותר. כוחה של הקבוצה בעבר התבטא בגיבוש שלה ובמשפחתיות שלה , כיום "הביחד" הזה מגוייס לצורך השגת המשימות שהקבוצה מציבה לעצמה. כבר הושגה מטרה אחת חשובה, סנונית ראשונה של הצלחה גדולה, ואין לי ספק שהכלים של ליאור ושני תרמו לכך מאוד. החברים ממשיכים לעבוד בחדווה ובהתמדה על מטרות אחרות .

על המנחים: אהבתי את הקשר והתקשורת בניהם והזרימה באופן ההנחיה שלהם, אהבתי את השימוש הרב בתרגילים חווייתיים ואת האומץ להעמיק במה שנדרש וללכת למקומות שיכולים להיות מורכבים. מאוד התרשמתי מההכנה הרצינית שראינו שנעשתה למפגשים יחד עם היכולת שלהם להגיב לשטח ולהתגמש בהתאם למה שנכון לקבוצה באותו רגע. אהבתי את הכבוד והמקום שהעניקו לכל משתתף יחד עם שמירה על גבולות הקבוצה ונאמנות למטרות שהצבנו לעצמנו. קיבלנו המון! מנחים מעולים, מקצוענים אמיתיים, מלאים כרימון, מאוד מאוד תרמו לנו. מעבר לעבודתם המקצועית והברוכה כמאמנים, ליאור ושני הם בראש ובראשונה בני אדם מלאי אהבה ,אכפתיות, חום ונדיבות. ליאור ושני תודה מקרב לב על כל מה שהענקתם לנו!!!  (פרח סומך)

סדנת העוצמה שבי לנשים
ההנחיה היתה מאוד ברורה, נעימה ומקבלת. נוצרה אוירה מדהימה!
התרגילים חשפו בפני הנשים את הכוחות שלהן וזה הוביל להתרוממות אנרגטית.
המטרה במפגש הושגה היטב, הפעילויות היו יצירתיות...ניתן היה ממש לראות דרך שהקבוצה עשתה מהדקה הראשונה ועד סוף המפגש. יצאתי עם הרגשה של שמחה והצלחה גדולה. תודה איילת אפשטיין. עובדת סוציאלית קהילתית. מתנ"ס  ת"א

סדנת פשוט להיות מאושר
ההנחיה ע"י שני הורביץ ושרון שחף
"החוויה היתה מיוחדת במינה עבורי, חיובית ויישומית. האוירה בסדנה היתה מאוד נעימה ורגועה. התכנים מעניינים והתרגילים היו הדובדבן שבקצפת והמחישו לי את עוצמת הדברים "על חי". שאבתי מהיום הזה המון חיוניות, אופטימיות, תובנות ומחשבות חדשות. למדתי דברים חדשים עלינו כבני אדם ועל עצמי באופן אישי ואינטימי. יצאתי עם חיוך גדול ואני מאושרת שלא פיספסתי את ההזדמנות. תודה לכן ולחיי כל רגע ורגע בחיינו". א. ס (יועצת ארגונית)

נהניתי מאוד מהסדנה במשך הסדנה היינו כל הזמן ברגע וחווינו את השלווה והעוצמה שזה מאפשר." רותי, רמת-השרון (מנהלת קבוצת פיתוח בהייטק)

חוויה מרתקת עם תובנות, כלים ותרגילים לחיים טובים ומאושרים, שהועברו בצורה מקצועית ומעניינת. ממליץ בחום!" ג. ח (מנכ"ל)

חזרתי מהסדנה עם מצב רוח מרומם, ותחושה שאפשר לשנות . זו היתה חוויה ומתנה עבורי.
האוירה בסדנה היתה טובה וחברית, והרגשתי שאנשים נפתחו ונוצרה אינטימיות. אין ספק שאמליץ לאנשים נוספים על הסדנה, זו נראית לי שליחות. תודה" ניצה, פתח-תקווה (אשת חינוך)
"אני יוצאת עם תחושה של התרגשות וכיף. קיבלתי כלים אופרטייביים לשימוש בחיי היום-יום.ההנחייה היתה אותנטית, יצרה אינטימיות והדוגמאות האישיות שהובאו חיזקו את הלמידה." מ. א (מטפלת באומנויות)

"הסדנה האירה את תשומת ליבי ונתנה לי כלים לההתבוננות באחר תוך הקשבה אמיתית ושימת דגש על החיובי שבו." ב. א (מנהל צוות פיתוח בהייטק)
"אני יוצאת עם תחושה אופטימית ורגועה. קיבלתי כלים כיצד להיות חיובית וליהנות גם במצבים מאתגרים." אלינור, רעננה (רואת חשבון)

"הקורס מועבר בצורה חמה, כיפית ופתוחה, שילוב התרגילים עוזר לחזק את התובנות." מיכל, גדרה (יועצת למערכות מידע)

"הסדנה אפשרה לי להתמודד עם הפחד מחשיפה. היה מעניין, מרתק ומסקרן" נ. ח (מעצבת גרפית)

"קיבלתי כלים להתחבר לעצמי ולמדתי טכניקות יישומיות. התנסיתי בתרגילים שתרמו ליכולת שלי ליצור תקשורת ואינטימיות בכל מצב, גם עם אנשים זרים." נורית, פתח-תקווה (מינהל רפואי)

סדנת תקשורת ועבודת צוות
הנחיה ע"י שני הורביץ ושרון שחף
המשתתפים הם מהנדסים ומנהלי פרויקטים בארגון.

"הסדנה מעלה למודעות נושאים חשובים בתקשורת בינאישית והקשבה."

"הסדנה גרמה לי להקשיב באמת ולהגביר את המודעות בנושא תקשורת."

"הסדנה עוררה בי תחושות חיוביות, פתיחות והבנה."

"ההנחייה היתה קשובה למשתתפים, עם חיבור לחיי היומיום."

"הסדנה מעלה את המודעות העצמית."

"הסדנה הועברה בצורה נוחה ונינוחה, היה נעים להשתתף בה. אני לוקח איתי את נושא חיזוק ה"שרירים" בנושא ההקשבה לאחר."

"בתחילת הסדנה הייתי מאוד נבוך אך האוירה הנינוחה אפשרה לי להשתחרר. אני לוקח עימי את היכולת להקשיב באופן אקטיבי לאחר, ניסיון להבין יותר את האנשים סביבי ואת השוני בין עולמם לעולמי וכן, את הצורך להשתמש בתקשורת באופן אקטיבי במקום לחכות שיבינו אותי."

"מאוד חדשני ושובר שגרה. למדתי הרבה דברים חדשים על האנשים שעובדים איתי."


חזרה